Hakkımızda


2012 yılından bu yana faaliyet gösteren TeknoTT Teknoloji Tasarım Ticaret adlı firmamız, her geçen yıl uzman ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarına devam etmektedir. Değişen teknoloji, sektörün gelişmesine ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; TeknoTT de her geçen gün hizmetlerine dönem şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir. Üretilen yenilikçi ve kalıcı çözümlerle, işletmelerin kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı olunurken; minimum maliyet sağlanması ve süre konusunda son derece titizlik gösterilmektedir.

Firmamız, Müşterilerine en iyiyi sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilmiştir.


Türkiye'de internet ve bilgisayar teknolojisinin yerleşme sürecinde küçük, orta ve büyük ölçekli sayısız firmaya web sitesi hizmeti veren TeknoTT, bu firmalara teknoloji ve reklam konusunda da danışmanlık hizmeti vermektedir.

Hizmet kalitesini arttırmak amacıyla, müşterileriyle, belirlenen aralıklarla toplantılar gerçekleştirmekte ve internet üzerinde reklamlarının nasıl daha mükemmel hale gelebileceği konusunda müşterileriyle görüş paylaşımı ve fikir alışverişinde bulunmaktadır. Bu toplantılarda; proje istatistikleri ve tüm doneler ayrı ayrı değerlendirilip yapılacak çalışmalar ile hedeflenen kitleye en kısa zamanda, '0' hata ile ulaşmak amaçlanmaktadır.

İnternetin kurumsal kullanımı ve kuruma yarar sağlayabilecek tüm faktörler konusunda firmaları bilgilendirerek, kurumu potansiyel müşterileriyle bir araya getirmek üzere iddialı çalışmalar yapmakta ve sonuçlarını profesyonel metodlarla değerlendirerek kurumun yeni stratejiler geliştirmesine yardımcı olmaktadır. Amacımız, gelişen teknolojiyle birlikte, ölçek ayırt etmeksizin Türkiye'deki kuruluşlara konularımızla ilgili gerekli hizmeti kaliteli bir biçimde sunmaktır. Hizmetlerimizde kaliteyi arttırmak üzerine çalışmalarımız devam edecektir.

Her Zaman Burdayız!


Hedeflenen kitlelerin siteden faydalanmalarını en üst seviyeye çıkarmak için, hızlı yüklenen sayfalar, işlevsel bir menü ve kolay takip edilebilir içerik sistemi hazırlarız. Uluslararası standartlara uygun web tasarım kodlaması kullanarak tüm tarayıcılarda maksimum verimi amaçlarız. Müşterilerimizle yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda destek, takip ve bakım işlemlerinin, web sitesi tasarımı sözleşmesinin önemli bir parçası sayarız.
Güvenlik sistemlerinde ihtiyacınızı ve isteklerinizi en iyi şekilde belirleyip kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatı sizlerle buluşturmak için çalışmaktayız.
Teknolojiyi yakalamak için donanımlar konusunda sürekli gereksiz ve hatalı yatırımlar yapılmakta biz bu hataları gereksiz yatırımları en aza indirme amacı ile sizlere yardımcı olmak için çalışıyoruz. İhtiyacınız olan donanımları ileriye dönük olarak tespit etmek ve zamanında doğru donanımlara yatırım yapmanız için çalışıyoruz.
Teklif sürecinde fiyatlandırma politikasında açık ve net davranırız. Sözleşme dışında bir yükümlülük almadığı sürece müşterimize ek bir maliyet belirtmeyiz. Temel değerlerimiz sabit ve değişmezdir.


 

Bunlar, birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, tutarlılığımızı sağlayan ve büyüme stratejimizin gerçekleşmesini mümkün kılan değerlerdir.
Sahip olduğumuz değerlerden güç alarak ilerleyeceğimize ve başarılı olacağımıza inanıyoruz.