Yardım ve destek için bizi arayın +90 224 250 25 30

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

 
E-postalara ne kadar sürede cevap veriyorsunuz?
E-postalar uygun birimlere anında ulaştırılır. Birimlerimiz çalışma saatleri içerisinde en geç 2 saat içerisinde e-postaları yanıtlarlar.
Web sitesi sahibi olmak ne işime yarar?
Web sitesi sizi en iyi şekilde ifade etmek için (yaptığınız işi tanıtmak, müsteri sayınızı artırmak, ticari ve profesyonel kimliğinizi güçlendirmek, binlerce kişiye ulaşmak vb.) kullanabilirsiniz.
Kurumsal/Profesyonal e-posta nedir?
Gmail, Hotmail vb. herkes tarafıdan kolaylıkla alınıp kullanılabilir bu yüzden kurumsal değerleri yoktur. Bu adresler yerine "adınız@alanadınız.com" şeklinde kullanabileceğiniz e-postalarla rakiplerinizden farklı olmanızı ve müşterilerinizin sizi daha ciddiye almasını sağlıyacaktır.
Anahtar kelime seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?
Anahtar kelime tespiti yaparken arama hacmi, rekabet düzeyi, tıklanma oranı, finansal geri dönüşüm, dikkat etmemiz gereken unsurlar olarak gösterebiliriz. Doğru anahtar kelimeleri tespit ettikten sonra başarılı bir SEO çalışması ile web sitenize doğru ziyaretçi kitlesini çekebilir satış miktarınızı arttırabilirsiniz. Çözüm odaklı ve doğrudan hedef kitleye hitab eden anahtar kelime analizi ve seçimi için uzun kuyruklu anahtar kelimeleri tercih etmemiz gerekir.
Kamera sistemi montajı sırasında evim/işletmem zarar görür mü?
Montaj işlemlerini işlerinde uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır her hangi bir hasar olmaması için hasasiyetle çalışmalarını yapmaktadır. Kablosuz sistemlerde enerji kablolaması mecburidir. Kablosuz sistemlerde sadece veri kablosu olmaz.
Hazır kamera sisteminin montajını yapmak zor mudur?
Hazır kamera sistemleri tak çalıştırdır. Sadece kameranızın ve kayıt cihazınızın konumunu belirleyin ve kablosunu çekip takın. Montaj sırasında bizden de telefonla destek alabilirsiniz.
Satın aldığım ürünleri iade edebilirmiyim?
Aldığınız ürünleri 7 gün içerisinde hiç bir şart/koşul sunmadan iade edebilirsiniz.
Aşağıdaki durumlarda iade kabul edilemez.
- Yazılım ürünleri kesinlikle iadesi ve değişimi yapılmamaktadır.
- Almış olduğunuz ürünü montaj yapıp sökerseniz iade veya değişim yapamazsınız.
- Almış olduğunuz üründe eksik veya çizik, kırık vb. bir durum olursa iade veya değişim yapamazsınız. (Mesafeli bir alış veriş yaptıysanız lütfen kargo görevlisi yanında ürünü kontrol ediniz. Tüm ürünler kontrol edilerek gönderilmektedir.)